Nowy Wyprzedaż! Kubek - freedom - duży - CZARNA OPASKA Zobacz większe

OUTLET Kubek - freedom - duży - BIAŁA OPASKA

Nowy produkt

27,00 zł brutto

-12,00 zł

39,00 zł brutto

1 kg
paczka: 2 dni robocze | gabaryt: 10 dni roboczych

Nowa kolekcja f r e e d o m,  a w niej duży biały kubeczek w towarzystwie opaski i wieczka silikonowego ( w czarnym kolorze) w komplecie. Dużydo herbaty i kawy, w podróż gotowy wyruszyć zawsze. 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

9 Przedmioty

Kolorystyka biały
Pojemność 280 ml

PRODUKT OUTLET

Posiada drobne kropeczki powstałe przy zdobieniu lub zacieki przy szkliwieniu. Produkty mają malutkie "wady" Pewnie przez większość niezauważalne. Nie są obite, ani uszkodzone w jaki kolwiek sposób. Wady o których mowa, to niedoskonałości. Nie sa idealne. Zupełnie nie ma to wpływu na funkcjonalność. Produkty wysyłamy losowo.

Kubek - freedom - duży - BIAŁA OPASKA 

Nowa kolekcja f r e e d o m,  a w niej duży biały kubeczek w towarzystwie opaski i wieczka silikonowego w komplecie. Dużydo herbaty i kawy, w podróż gotowy wyruszyć zawsze. 

To dobry pomysł na prezent, ceramiczny kubek idealny do codziennego użytku. Dzięki dodatkowej opasce i pokrywce w PREZENCIEidealny w podróż, do kawy lub herbaty  na wynos. Te dwa elementy sprawiają, że nie wyśliźnie się z dłoni. Udany spacer czy podróż bez wpadek gwarantowana.

To bardzo popularna teraz opcja, dużo kupujemy na wynos. Zadbajmy więc o to, by nie wyrzucać kolejnego kubka po 5 minutach użytkowania. Podróżuj, spaceruj z własnym. 

KUBEK CERAMICZNY

Wysokość - 9,5 cm
Średnica górna - 8,5 cm
Średnica dolna - 6 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: