Warunki płatności i transportu

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru dwie opcje płatności oraz pięć opcji transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie. W zależności od wybranej formy płatności oraz transportu, różnią się wysokości opłat dodatkowych. Pamiętaj jednak, że po przekroczeniu kwoty zakupów określonej w tabeli, to my zapłacimy za Twoja przesyłkę.

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia - przelewem lub kartą kredytową. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost, Paczki w Ruchu lub Kuriera. Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej ma swoją zaletę w postaci możliwości pozostawienia awizo, w przypadku, gdy listonosz nie zastanie Cię w domu. Jednakże termin dostawy jest dłuższy. Natomiast jeśli wybierzesz opcję Kuriera, Paczki w Ruchu lub Paczkomatów, możesz skrócić czas oczekiwania gdyż kurier dostarczy przesyłkę zawsze pod wskazany przez Ciebie adres lub umieści we wskazanym Paczkomacie lub Punkcie Paczki w Ruchu. Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki oraz umożliwi odebranie przesyłki z Paczkomatu lub Punktu Paczki w Ruchu.

Stosowany przez Nas cennik opłat:

Poczta Polska S.A. do 5 dni roboczych

Kurier do 2 dni roboczych

Paczkomaty InPost do 4 dni roboczych

Paczka w Ruchu do 6 dni roboczych

Odbiór w sklepie stacjonarnym  do 5 dni roboczych

płatność za pobraniem

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

-

-

-

<149 zł płatne 19 zł

<149 zł płatne 19 zł

-

-

-

płatność on-line

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

0 zł

<149 zł płatne 15 zł

<149 zł płatne 15 zł

<149 zł płatne 10 zł

<149 zł płatne 6,50 zł

0 zł