Warunki płatności i transportu

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru dwie opcje płatności oraz pięć opcji transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie. W zależności od wybranej formy płatności oraz transportu, różnią się wysokości opłat dodatkowych. Pamiętaj jednak, że po przekroczeniu kwoty zakupów określonej w tabeli, to my zapłacimy za Twoja przesyłkę.

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia - przelewem lub kartą kredytową. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Kuriera. Jeśli wybierzesz opcję Kuriera, numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki oraz umożliwi odebranie przesyłki. Zapewne przewoźnik nawiąże z Tobą kontakt za jego pośrednictwem.

Stosowany przez Nas cennik opłat:

Paczka standardowa (plakaty, kartki, tekstylia, ceramika)

Kurier DPD: 17,22 PLN brutto (przy zakupie powyżej 149 PLN brutto - koszty przesyłki bierzemy na siebie)

Paczka gabaryt: 100 PLN brutto (tutaj zwolnienie z kosztów dostawcy nie obowiązuje). Najczęściej pakujemy i wysyłamy za jej pomocą obrazy na płótnie. Dbamy o jakość naszych produktów i chcemy aby dotarły do Ciebie w nienagannej formie.